Groen-Wit of Zwart-Geel?

Zondag 25 april staat de stadsderby SRC – VV Schagen op het programma. De aftrap is om 14.00 uur op Groenoord.

Om de derby extra kleur te geven dagen de twee clubs de supporters uit om kleur te bekennen. `Als je laat zien of je voor groen/wit of zwart/geel bent, dan krijg je van het bestuur van SRC of VV Schagen een gratis consumptiebon bij de ingang. Dus trek een herkenbare sjaal, muts, vlag of voetbalshirt aan,’ meldt voorzitter Gert Tuinstra van VV Schagen.

Zodra de juiste combinatie van kleuren herkend wordt krijg je de consumptiebon.

Vooral de jeugdteams en hun begeleiders worden opgeroepen om te komen kijken. De clubs hopen op mooi weer en volle tribunes tijdens de wedstrijd, die wordt gespeeld op het SRC complex.

`De sfeer zal wel niet helemaal vergelijkbaar zijn met AC Milan – Inter, maar dicht in de buurt moeten we toch wel kunnen komen`, aldus Jac Vink van SRC.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 15 april 2010
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 13
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):