Nieuwe oplossing abri Barsingerhorn
De gemeente Niedorp en de dorpsraad van Barsingerhorn hebben een nieuwe oplossing bedacht tegen het vandalisme bij de oude tramabri in Barsingerhorn.
De oude abri staat aan de voormalige trambaan van Schagen naar Van Ewycksluis en is ingericht als informatiepunt. Al jaren is de abri een geliefd doelwit van vandalen. De gemeente heeft het glas in de abri al vervangen door gehard glas, plexiglas en ander soorten, maar het werd steeds weer gesloopt.
Eerder werd al geld vrijgemaakt voor 3 lichtmasten en verlichting in de abri. Ook werden afspraken gemaakt met de politie en de jongerenwerker voor meer toezicht.
Nu wordt gewerkt aan een nieuw plan waarbij er een hek met sleutel komt. Ook worden een fietssluis en een greppel aangelegd zodat brommers er niet meer bij kunnen komen.
Verder wordt geen glas meer in de abri aangebracht.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal