Al 15 keer Hel van het Noorden

Afgelopen zondag werd voor de 15e keer de Hel van het Noorden gelopen, de 25 kilometer lange hardloopklassieker van Den Helder naar Schagen.

Aan de wedstrijd deden 9 lopers mee, die ook alle eerdere edities van de loop hadden meegedaan. Riet Tas, Cees Kuijper, Dick de Vries, Kees Portegijs, Ruud Doodeman, Jack Ouwens, Thijs Langeveld, Olof Glorie en  Cees Dubbeld werden daarom na afloop door de organisatie in het zonnetje gezet.

En er was meer te vieren. Jan Groot van het gelijknamige keukenbedrijf werd door de organisatie beloond omdat het bedrijf al 15 jaar hoofdsponsor is van het evenement.

De loop zelf deed zijn naam zondag geen eer aan. Van een `hel` was door het mooie weer weinig te merken. Bij de mannen ging Pip Tesselaar uit Heerhugowaard als eerste over de finisch. Hij liep de 25 kilometer in 1.26,30. Bij de vrouwen won Monique Arkenbout uit Castricum in 1.46,41.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 8 maart 2010
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 28
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):