Veel nieuwe jeugd bij Onder Ons

Muziekvereniging Onder Ons uit Dirkshorn start volgende week met een opleidingsorkest voor de jeugd.

Onder Ons bestaat 7 jaar. Inmiddels heeft de vereniging meer jeugdleden dan senioren. Enkele jeugdleden kwamen recent met het idee voor een jeugdorkest. Ze mochten het plan van de vereniging verder uitwerken. Het resultaat is een opleidingsorkest dat maandag 18 januari van start gaat.

De leden van Onder Ons kunnen gratis aan het opleidingsorkest meedoen. Het orkest staat onder de deskundige leiding van Tina Buis uit Wieringerwaard. Er wordt elke maandagavond vanaf 18.30 uur gerepeteerd in de NH kerk te Dirkshorn.

`Wat er zo mooi aan is, dat de jeugd van Onder Ons helemaal achter de vereniging staat. Ze hebben het allemaal zelf bedacht`, vertelt een trotse voorzitter Kees Francis van Onder Ons.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):