Schagen Millenniumgemeente

Bewoners en inwoners van de gemeente Schagen kunnen er niet meer omheen. Sinds deze week prijken bij de toegangswegen naar Schagen bordjes `millenniumgemeente`.

Afgelopen dinsdag werd door wethouder Nijboer het eerste bordje opgehangen bij De Wielewaal in Schagen. Ook op andere plaatsen waar de bebouwde kom van Schagen begint zijn inmiddels bordjes geplaatst. Om de Millenniumdoelen te halen wordt achter de schermen gewerkt aan een plan van aanpak.

De Millenniumdoelen zijn gericht op vermindering van armoede in de wereld, eerlijke handel en een schoner milieu.

De gemeente werkt bij het maken van een plan van aanpak samen met het Platform Grenzeloos Schagen, de Milieudienst Kop van Noord-Holland en het Centrum voor Natuur en Milieueducatie. In het plan van aanpak zal komen te staan hoe de gemeente invulling kan geven aan de Millenniumdoelen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):