Jubilarissen bij WG Groeneweg
Ieder jaar is er op de eerste zaterdag van november een feestavond voor de vrijwilligers van Wijkvereniging Groeneweg in De Groene Schakel. Tijdens deze feestavond worden vrijwilligers die lange tijd werkzaam zijn bij de wijkvereniging in het zonnetje gezet en beloond met een cadeaubon.
Afgelopen zaterdag jubileerden 17 vrijwilligers. Onder hen vier dames van de werkgroep kledingbeurs die al lang in dienst zijn.
Marga Kleijer en Truus Lafleur spanden de kroon met hun 35-jarig jubileum. Zij zijn daarmee ook de vrijwilligers, die het langst bij de wijkvereniging werkzaam zijn. Daarnaast was werkgroepleider Margret Hoogland 25 jaar vrijwilliger en Corrie Zuiker 20 jaar.
Wijkvereniging Groeneweg prijst zich gelukkig met een vaste kern van ruim honderd vrijwilligers, die de vele werkgroepen draaiende houden en altijd klaar staan voor de bezoekers.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal