Geen nieuwbouw voor Windkracht

Internetbedrijf Windkracht en modebedrijf Hebbeding gaan geen nieuw kantoor bouwen op de hoek van de Zuiderweg en de Westerweg. Dat hebben Koen Spaansen en Maikel Bauer van de bedrijven besloten.

Het afgelopen jaar is samen met externe adviseurs veel tijd besteed aan het ontwikkelen van een bouwplan. Daarbij hebben Bauer en Spaansen ontdekt dat nieuwbouw op deze locatie voor hun ondernemingen niet aantrekkelijk is.

`Het is er nu niet de tijd naar om stappen te nemen die gebaseerd zijn op een lange termijn planning. We zullen de extra kantoorruimte die we nodig hebben voor de groei van onze bedrijven voorlopig op een andere manier invullen`, meldt Koen Spaansen.

De locatie aan de entree van Schagen verdient volgens Spaansen een prachtig pand. De Gemeente kan nu met andere kandidaten om tafel gaan voor deze plek.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):