Brede school Nieuwe Niedorp van de baan
Er is onvoldoende draagvlak bij basisscholen De Snip en de Antoniusschool in Nieuwe Niedorp voor de bouw van een brede school. Dat blijkt uit onderzoek door de gemeente Niedorp.
De gemeente onderzocht de bouw van een brede school met, naast De Snip en de Antonius, ook De Zwerm in Winkel. De scholen zien op dit moment echter niets in de plannen. De Snip en de Antonius blijven daarom op hun bestaande plek in Nieuwe Niedorp.
Voor De Zwerm wordt onderzocht of er een nieuw gebouw kan komen waarin ook voorzieningen komen als kinderopvang, een peuterspeelzaal en de bibliotheek.
Voor de Antoniusschool wordt bekeken of op de bestaande locatie kan worden uitgebreid. Op geld van de gemeente hoeft die school niet te rekenen.
Volgende week donderdag gaat de gemeenteraad van Niedorp in debat over de scholen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal