Breien voor de voetbalclub
Alweer ver voor de zomer is een groep dames begonnen met het breiwerk voor Voetbalvereniging Schagen. Een oude traditie werd weer in ere hersteld om petjes en sjawls te breien in de geel-zwarte clubkleuren.
`Het was nog niet zo eenvoudig om dit handwerk onder te brengen`, aldus initiatiefnemer Mart de Lange. En bovendien moest het leuk blijven voor de dames, die hier overigens belangeloos en met plezier aan meewerkten.
Tientallen sjawls en petjes zijn inmiddels gebreid. Speciaal voor de voetballende meiden bij VV Schagen zijn ook beenwarmers gemaakt die tijdens de trainingen het veld opfleuren met de clubkleuren.
De unieke handgemaakte producten met het label `Made in Schagen` worden via de Webshop op www.vvschagen.nl aan de leden voor een zacht prijsje aangeboden. De dames werden bedankt middels een gezellig kopje koffie met wat lekkers.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal