Onderzoek tevredenheid

Tussen 3 en 29 november houdt KopGroep Bibliotheken een tevredenheidsonderzoek onder haar klanten en bezoekers.

Een deel van de de mensen die de bibliotheek bezoeken wordt gevraagd via de computer een enquête in te vullen. Met behulp van de resultaten van deze enquête wil KopGroep Bibliotheken de kwaliteit van de dienstverlening verder verbeteren. De vragen gaan onder meer over de gewenste openingstijden en het aanbod van boeken en andere materialen.

Ook worden vragen gesteld over de kwaliteit van het lezingenprogramma, de inrichting en de sfeer van de bibliotheek en de wijze waarop klanten door het personeel geholpen worden.

Het invullen van de digitale vragenlijst duurt ongeveer 15 minuten. KopGroep Bibliotheken stelt de mening van haar bezoekers zeer op prijs en verloot daarom per vestiging een aantal cadeaubonnen van 10 euro onder de mensen die de enquête hebben ingevuld.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):