Zwaar ongeval op Vliedlaan in Schagen
Bij een ongeval op de Vliedlaan in Schagen zijn zaterdagmiddag twee personen zwaar gewond geraakt.
Een scooter met twee jongens uit Callantsoog, 15 en 16 jaar oud, kwam vanaf De Schaar de kruising met De Vliedlaan oprijden. Een 55-jarige automobilist uit Schagen, die van rechts kwam, kon de scooter niet meer ontwijken. Volgens getuigen reed de scooter ongeveer 65 km/u.
De scooter kwam hard tegen de zijkant van de auto. De bestuurder en zijn passagier kwamen via de motorkap op de voorruit van de auto terecht en werden weggeslingerd. Even verder kwamen ze tegen paaltjes langs de Vliedlaan tot stilstand.
De scooterrijders liepen nog onbekend letsel op. Vooral de 16-jarige jongen was er volgens de politie slecht aan toe. Ze zijn met ambulances naar het ziekenhuis gebracht. De auto en de scooter raakten zwaar beschadigd.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal