Bloeddonoren gezocht
Donorcentrum Schagen is op zoek naar nieuwe donoren. De nieuwe donoren zijn nodig om het huidige donorbestand op peil te houden. Er is op dit moment nog geen tekort aan bloed.
Het donorcentrum, aangesloten bij Sanquin Bloedbank, heeft onder andere naar instellingen en sportverenigingen PR-pakketten verstuurd met het verzoek mee te helpen zoeken naar nieuwe donoren. Er zijn 20 nieuwe donoren nodig.
Ieder gezond mens tussen de 18 en 65 jaar, met een gewicht boven de 50 kilo, kan zich opgeven als bloeddonor. Mensen die zich aanmelden krijgen eerst een medische keuring. Als alles in orde is, dan wordt de donor enkele weken later opgeroepen om bloed te geven. Mannen geven maximaal 5 keer per jaar, vrouwen maximaal 3 keer.
Wie ook donor wil worden kan kijken op www.sanquin.nl of bellen naar het gratis nummer 0800 – 366 67 36.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal