Overeenkomst tussen Wooncompagnie en Schagen
De gemeente Schagen en Wooncompagnie hebben donderdagochtend een prestatieovereenkomst tussen beide partijen ondertekend. In de overeenkomst is vastgelegd welke prestaties op het gebied van wonen, zorg en welzijn de partijen van elkaar mogen verwachten.
De gemeente en Wooncompagnie werken al lange tijd samen. Een fraai voorbeeld is Pallene, de appartementen die naast zorgcentrum De Bron in Schagen zijn gebouwd.
De overeenkomst gaat onder andere over het op peil houden van de kernvoorraad huurwoningen. Ook zijn afspraken gemaakt over de bouw van woningen voor starters en ouderen.
Belangrijker is volgens John Hendriks van Wooncompagnie dat er nu afspraken zijn gemaakt waar beide partijen elkaar op kunnen aanspreken. `Veel afspraken waren al eerder gemaakt. Die zijn nu in deze overeenkomst gebundeld`, aldus Hendriks.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal