Zweedse verf in Schagen
Jan Smit uit Schagen importeert sinds kort Moose Färg, een typisch Zweedse verf.
Tijdens vakanties in Zweden viel het Smit op dat alle Zweedse huizen vaak vrolijk zijn geschilderd. Bij de bouw van huizen wordt in Zweden vaak gewerkt met ruw grenen en vuren hout. Daar moest volgens Smit een speciale ademende verf voor worden gebruikt. Hij kocht de verf en behandelde daarmee zijn verweerde schutting.
Het resultaat was volgens Smit verbluffend. De verf was zeer eenvoudig aan te brengen en trok diep in het hout. De verf is te koop in 7 typisch Zweedse kleuren en ook te koop voor geschaafd en reeds geschilderd hout.
De verf was in Nederland nog niet te koop. Daarom is Smit de verf gaan importeren. Wie meer wil weten over Moose Färg verf kan kijken op www.moosefarg.nl of bellen met Jan Smit op telefoonnummer 0224 – 21 70 71.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal