Nieuwe buslijn van start
Op maandag 18 augustus start buslijn 658 zijn dagelijkse lijndienst van Anna Paulowna via ’t Zand naar Schagen. De bus vertrekt om 7.33 vanaf het station in Anna Paulowna.
0m 7.47 uur zullen wethouder Blonk van Verkeer en Vervoer van de gemeente Zijpe, de voorzitter van de Dorpsraad van ’t Zand de heer Schouten en de directeur van het Clusiuscollege de heer Grosmann opstappen bij de halte Kanaalkade/ Vlotbrug in ’t Zand.
Radio Schagen FM zal in haar nieuwe programma ‘De ochtendeditie’ live verslag doen van deze eerste rit naar Schagen. Verslaggeefster Kitty Mertz zal met een aantal aanwezigen een gesprek aanknopen.
Mede dankzij de gemeente Zijpe en de Dorpsraad ’t Zand heeft de provincie besloten deze dienst in het leven te roepen. De lijndienst dient ook als vervanging van de opgeheven lijn Schagen – ’t Zand en is vooral afgestemd op de schooltijden van scholieren.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal