Toegankelijkheid Noord
Het Gehandicapten Platform Schagen (GPS) heeft de gemeente Schagen laten weten, dat zij met lede ogen aanziet dat ’t Noord slecht toegankelijk blijft voor rolstoelgebruikers.
Voor een goede bereikbaarheid zou het trottoir op sommige plaatsen verbreed moeten worden, maar dit betekent een versmalling van de rijbaan. Een andere oplossing is om de bomen in het trottoir te kappen of het opheffen van de parkeerstrook.
De gemeente Schagen heeft het GPS laten weten, dat voor deze voorstellen een profielwijziging noodzakelijk is en geen enkel voorstel is feitelijk acceptabel en uitvoerbaar. De bomen hebben een functie in de structuur van het Noord. Zij zijn onderdeel van het in voorbereiding zijnde bomenstructuurplan.
Voor mindervaliden is een alternatieve route van en naar het centrum beschikbaar via de Nieuwstraat en de Handelsstraat.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal