Al twee jaar geen wachtlijsten
Thuiszorg Kop van Noord-Holland en Dienstenwinkel hebben al twee jaar geen wachtlijsten, terwijl de vraag naar zorg door de toenemende vergrijzing groter wordt. In principe hebben klanten na vaststelling van de zorgbehoefte binnen 24 uur de hulp die zij nodig hebben.
Er werken in de Kop van Noord-Holland vijf thuiszorgaanbieders. Mensen kunnen na het vastellen van de zorg zelf kiezen van welke organisatie ze deze zorg willen ontvangen.
Door het ontbreken van wachtlijsten kan het snel bij Thuiszorg Kop van Noord-Holland en Dienstenwinkel. Er werken ongeveer 680 mensen bij deze organisaties en ze hebben geen problemen met het vervullen van vacatures.
Volgend voorjaar start Zorg Interim, aangesloten bij Thuiszorg Beheer, een gastouderbureau. Dit bureau biedt kinderopvang aangepast aan onregelmatige werktijden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal