Voetbal: Dirkshorn wacht uitdaging

REGIO – IJs en weder dienende (blijft een mooi cliché) wordt komend weekend de voetbalcompetitie hervat met een inhaalprogramma. In 4A wacht het Dirkshorn van trainer Michel van der Wardt meteen een mooie uitdaging: Alkmaarsche Boys komt naar het sportcomplex aan de Veersloot.

In 1A komt Hillegom op bezoek bij VIOS, dat bij winst goede zaken kan doen richting de veilige middenmoot.

In 2A speelt JVC uit bij Saenden en is ZAP gastheer van Assendelft.

In 3A moet Kleine Sluis naar SEW in Nibbixwoud en ontvangt FC Den Helder Hollandia T.

In 4A de pikante ontmoeting tussen Petten en Sint Boys. Immers, Petten-trainer Do Bakker is komend seizoen trainer van de Boys uit Sint Maarten. Dirkshorn ontvangt dus Alkmaarsche Boys. Dirkshorn wil winnen om mee te blijven doen in de titelstrijd.

Wieringerwaard hervat in 5A de competitie met een thuiswedstrijd tegen ZDH. Vesdo speelt uit tegen Berkhout en Kaagvogels speelt thuis tegen DESS.

 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):