Inschrijving Snertloop van start

‘T VELD – Vorig jaar was er met een recorddeelname sprake van een zeer succesvolle Snertloop van atletiekvereniging TAV’80 in ’t Veld.  Zondag 10 december geeft TAV’80 dat succes een vervolg met weer een 5, 11 en 16 kilometer loop op het programma. 

De afstanden om te lopen zijn in wedstrijdverband, waarbij iedere deelnemer zijn eigen voor ogen heeft en op eigen niveau presteert. Er staan ook wandelroutes voor deze afstanden op het programma.

Om goed voorbereid aan de start te verschijnen, kan in de maanden november en december elke dinsdag- en donderdag gratis worden mee getraind bij TAV’80.  Het parcours  van de Snertloop gaat via ’t Veld richting Moerbeek en Lutjewinkel.

De inschrijving is al van start gegaan en er kan tot en met woensdag 6 december worden ingeschreven via www.tav80.nl . Deelname kost € 12,50 voor de 5, 11 en 16 kilimeter en € 6,- voor de wandeltocht. Wandelaars kunnen op zondag 10 december vanaf 9.00 uur van start . Het startschot voor de wedstrijdlopen is om 10.30 uur.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):