Ernst Slinger gast in De Bank
SCHAGEN – In het Noordkop Centraal televisieprogramma De Bank is zondag 10 september Schagenaar Ernst Slinger de gast.
Oud-leraar Duits Slinger (73) is al sinds 1958 supporter van eerst Alkmaar ’54, later AZ’67 en daarna AZ. Als jochie van acht jaar maakte hij kennis met de Alkmaarse club en die clubliefde duurt tot en met de dag van vandaag.
Kristen Nygaard, voormalig middenvelder van AZ’67, is in de loop der jaren een vriend geworden van de in Alkmaar geboren Ernst Slinger, die tegenwoordig met zijn zoon Jaap de thuiswedstrijden van AZ bezoekt. Slinger was meerdere keren gast van Nygaard in Nimes, waar de Deense ex-prof woont.
De Bank is zondag 10 september op de oneven uren te zien via KPN kanaal 1422 en Ziggo kanaal 40. Maandag staat het programma op YouTube en woensdag 13 september wordt De Bank herhaald op televisie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal