Burgernet schept verwarring

SCHAGEN – Inwoners van de Noordkop die zich hebben aangemeld op Burgernet, kregen vrijdagavond verwarrende berichten te zien. 

Inwoners van Schagen kregen rond 19.30 uur een melding van een vermiste 84-jarige vrouw. De vrouw is 1,60 lang en heeft een mager postuur. Ze draagt een zwarte leren jas, een rode tas en een bruine jurk. 

Dezelfde melding werd ook gedaan in Den Helder. Onduidelijk is waar de vrouw is vermist. Rond middernacht was nog niet duidelijk of de vrouw al terecht was. 

Een andere Burgernetmelding over een beroving aan de Hofstraat in Schagen, was niet overal zichtbaar. Wie op de PC naar Burgernet ging, zag de melding niet.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):