Kent u iemand die een lintje verdient?

SCHAGEN – Kent u iemand die een Koninklijke Onderscheiding verdient? Dan wil de gemeente Schagen dat graag weten. 

Die vrijwilliger die zich altijd inzet voor een stichting in de buurt of een vereniging of misschien wel iemand die zich op een heel bijzondere manier inzet voor zijn werk of het bedrijf. Iemand die daar het verschil in maakt.

Vindt u dat deze persoon een Koninklijke Onderscheiding verdient, mail dan de gemeente en die helpt u verder. Als u iemand wilt voordragen, dan kunt u uw aanvraag indienen bij de burgemeester. Het moet iemand zijn die in de gemeente Schagen woont.

Wilt u eerst meer weten kijk dan op www.schagen.nl en op www.lintjes.nl. Daar vindt u alle informatie over hoe u iemand kunt voordragen, maar ook hoe u de aanvraag moet indienen. Indienen dient voor 1 juli 2022 te gebeuren. Wilt u de Koninklijke Onderscheiding laten uitreiken tijdens de Lintjesregen 2023, vergeet dan niet de aanvraag voor 1 juli 2022 te doen.

Heeft u vragen of twijfelt u of de verdiensten bijzonder genoeg zijn, neem dan contact op met de kabinetsmedewerker Matti Sanders via 0224 – 21 04 00 of stuur een mail naar kabinetszaken@schagen.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):