Gerrie Moot in ‘Met de deur Open’
SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 20 maart van 10.00 – 12.00 uur Gerrie Moot uit Bergen te gast. Zij is geboren in Valkkoog en opgegroeid in de regio Schagen. Nadat zij een aantal jaren in de Emiraten heeft gewoond, is zij met haar gezin neergestreken in Bergen.
Muziek speelt een belangrijke rol in haar leven. Als klein meisje droomde zij er al van om zangeres te worden. Zij is de oprichter van MOOTet, organisator van ZING Nederlands in Bergen en coördinator van de band Easytime waarin zij ook zingt. Naast haar werk als maatschappelijk werkster haalt zij veel plezier uit het zingen.
Presentator Kitty Mertz praat met Gerrie over haar leven, werk en de muziek. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Gerrie Moot en de techniek is in handen van Eric Bijman.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal