Prijzen woningen Buitenvaert bekend

SCHAGERBRUG – Voor nieuwbouwproject Buitenvaert in Schagerbrug is deze week een nieuwe website online gegaan. Projectontwikkelaar USP heeft ook vanafprijzen van de woningen bekend gemaakt. 

In het project komen 18 appartementen met een prijs vanaf € 220.000,-. De 8 rijwoningen zijn te koop vanaf € 375.000,-. 

Verder komen er 18 twee-onder-één-kapwoningen vanaf € 475.000,- en 9 vrijstaande woningen vanaf € 645.000,-. De 3 vrije sector kavels worden verkocht vanaf € 395.000,-. 

Verkopend makelaar is Verheul Makelaardij Schagen. Daar kunnen belangstellenden voor een van de woningen of de vrij kavels zich melden.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
8 antwoorden
  1. Geen starters woningen in Schagen
    Geen starters woningen in Schagen zegt:

    Deze prijzen van huizen zijn niet geschikt voor starters op de woning markt. Kennelijk zijn het de vriendjes van een wethouder die oog hebben op deze veel te riante woningen.
    Laat de natuurwaarden hier voorop gaan en kappen met dit soort van woningbouw. Aan deze huizen is op de echte woningmarkt ongewenst.

  2. Maria
    Maria zegt:

    Het ziet er mooi uit. Maar wanneer komen er nu eindelijk weer eens een flink aantal huurwoningen bij in Schagen en Schagerbrug? Het aanbod is zeer beperkt. En op de website van Wooncompagnie zie ik geen nieuwe projecten staan.

  3. Natuurlijk Schagen
    Natuurlijk Schagen zegt:

    Waarom nu weer natuurgrond volplempen met weer huizen zonder openbaar vervoer. Geen winkels. Geen aangepaste wegen. Dus weer meer filekans en andere ellende op wegen. Wordt er rekening gehouden met stikstof neerslag, fijnstof en co2 ?

    • Arjan
      Arjan zegt:

      Onder welke steen leven jullie? Natuurgrond? Landbouwgrond ja. Waarin af entiteit gif wordt gespoten. Dat is beter? Er is hier openbaar vervoer! Files? Aanpassing van de Schagerbrug. Ja, dat is wel nodig, maar dat lees ik niet specifiek.

Reacties zijn gesloten.