Dennis Kanne nieuwe hoofdtrainer Con Zelo

WAARLAND – Dennis Kanne gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Con Zelo uit Waarland. Hij wordt daarmee de opvolger van Ivo Rohling, die na twee seizoenen vertrekt.

De Waarlanders konden pas laat op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Rohling medio januari liet weten niet door te gaan. Toch is een maand later al een geschikte vervanger gevonden. 

De 54-jarige Kanne is nu nog hoofdtrainer bij Zeevogels, dat in de race is voor het kampioenschap in de 4e klasse C. Verder is de ervaren trainer een goede bekende in de regio, na onder andere bij Hollandia T, Winkel, Succes en Dirkshorn op het veld te hebben gestaan.

Hij hoopt zijn vierde seizoen bij Zeevogels met een prijs af te sluiten, voor hij bij Con Zelo aan de slag gaat.

“We zijn blij dat er zo snel zo veel vertrouwen van beide kanten is. Het was eigenlijk voor Dennis en onszelf meteen vanzelfsprekend dat we bij elkaar passen.”, aldus bestuurslid technische zaken Jan Vennink.

“Ik ben niet zo van de verwachtingen zo ver voor een nieuw seizoen, maar ik hoop altijd dat ik het voor elkaar krijg dat het team een goede indruk achterlaat bij supporters en tegenstanders”, zo laat Kanne zelf weten.

Con Zelo moet de competitie nog hervatten, nadat afgelopen weekend de derby tegen Hugo Boys werd afgelast. De ploeg uit Waarland staat op de negende plaats in de 3e klasse A en speelt aanstaande zondag thuis tegen De Blokkers.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):