Beursvloer Hollands Kroon bij RSG Wiringherlant

WIERINGERWERF – De Hollands Kroonse Uitdaging organiseert dit jaar een maatschappelijke beursvloer op 30 maart in RSG Wiringherlant in Wieringerwerf.

Na een editie in Dorpshuis De Oude School in Wieringerwaard en De Cultuurschuur in Wieringerwerf, was het in 2021 de bedoeling om deze in RSG Wiringherlant te laten plaatsvinden. Helaas kon deze beursvloer door coronamaatregelen geen doorgang vinden en is dit toen via een livestream gedaan. 

De Beursvloer Hollands Kroon verbindt maatschappelijke organisaties, verenigingen,  bedrijven en de overheid met elkaar. Er ontstaan ontmoetingen en verbindingen die normaliter niet zo snel tot stand zouden komen. 

Tijdens de Beursvloer Hollands Kroon onderhandelen vragers en aanbieders, met gesloten beurs, over materialen, diensten, kennis en kunde. 

Bedrijven of organisaties met aanbod of maatschappelijke organisaties met hulpvragen kunnen deze aanmelden bij Edwin Wittink, manager van de Hollands Kroonse Uitdaging. Dat kan per mail via info@hollandskroonseuitdaging.nl of telefonisch via 06-51 55 76 33.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):