Europese droom VZV over en uit

‘T VELD – De handbalploeg JuRo Unirek VZV is uitgeschakeld in de European Handball Federation Cup door titelverdediger Costa Del Sol Malaga.

Vrijdagavond werd de eerste wedstrijd gespeeld in Malaga. De titelverdediger uit Spanje won met overtuigende cijfers van de ploeg uit ‘t Veld. De eindstand op het bord was 35-19 voor Malaga.

Ook zondag, in de tweede wedstrijd kon VZV het tij niet keren, al werd er nu verloren met minder pijnlijke cijfers. Malaga deed het rustiger aan maar won nog steeds met 25-22. 

Beide wedstrijden werden in de Spaanse kustplaats gespeeld. De speelsters zijn inmiddels teruggekeerd naar ‘t Veld om zich weer volledig op de eredivisie te richten. Daar staat de ploeg momenteel op de vierde plaats.

(Foto: Archief)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):