Graffitiproject De Terp vanwege regen uitgesteld

WIERINGERWERF – Leerlingen van RSG Wiringherlant in Wieringerwerf zouden, maandag 1 november, onder leiding van graffiti artist Peter Meijn de muren van Campus De Terp aanpakken. Maar door hevige regenval zijn de muren te nat. 

Het project wordt nu twee weken uitgesteld. De voormalige ambulancepost aan de Dokter Tamsmalaan in Wieringerwerf moet een Campus de Terp-uitstraling krijgen. Dat doen zij met een graffiti tekening die de leerlingen zelf hebben ontworpen. 

De gemeente Hollands Kroon heeft het ontwerp goedgekeurd.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):