PvdA wil meer aandacht voor CPO

SCHAGEN – De PvdA in Schagen maakt zich zorgen over een aantal lopende CPO projecten in de gemeente. 

CPO staat voor Collectief Particulier Opdrachtgeverschap. Daarbij maken bewoners gezamenlijk een plan om nieuwe woningen te bouwen. Deze manier van bouwen is veel voordeliger dan nieuwbouw door projectontwikkelaars. 

Marjan Leijen van de PvdA sprak dinsdagavond haar zorgen uit. De 2 cpo-groepen van de Bogtmanweg in Tuitjenhorn doen het al 4 maanden zonder projectbegeleider. De groep die op het B-Veld in Schagerbrug wil gaan bouwen is de projectleider inmiddels ook kwijt.

Wethouder Jelle Beemsterboer zei de zorgen van de PvdA terecht te vinden. Het probleem zat volgens hem in de ambtelijke capaciteit. Er is inmiddels een nieuwe projectleider aangesteld waardoor de projecten weer kunnen worden opgepakt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):