Carwash-actie voor Café de Vriendschap

TUITJENHORN – De volleybalmeiden van De Boemel 3 gaan komende zondag auto’s wassen bij Café de Vriendschap in Tuitjenhorn. 

De Vriendschap is shirtsponsor van het damesteam en met deze actie willen zij graag iets terugdoen voor het café. 

De dames van het team kwamen veel in het café. Ze besloten daarom te vragen of De Vriendschap sponsor van het team wilde worden. Dit was vlak voor de eerste corona uitbraak. De horeca heeft het sindsdien niet makkelijk gehad. Nu de maatregelen weer meer toelaten willen zij graag iets terugdoen voor het café.

De meiden van het volleybalteam gaan zondag 20 juni van 13.00 tot 17.00 uur auto’s wassen voor € 10,- per wasbeurt. De opbrengst gaat naar Café de Vriendschap. 

Arie Boerstra, bedrijfsleider van het café, is supertrots en blij met de actie. “Dit is een hartstikke leuke actie en een fantastisch vaderdagkado”, aldus Boerstra.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):