KNRM blij met nieuwe pakken

DEN OEVER – Met het geldbedrag geschonken door de gemeente Hollands Kroon kocht het KNRM-station Den Oever nieuwe reddingspakken.

Medewerkers van de gemeente Hollands Kroon gaan regelmatig het land in om lezingen te geven over de vernieuwende wijze van werken binnen de organisatie. Daarvoor wordt een kleine vergoeding gevraagd en die gaat in een pot voor plaatselijke goede doelen en initiatieven. 

Daarvoor konden organisaties zich inschrijven met een motivatiebrief. De gemeente maakte daarna een voordracht, waarna de inwoners van Hollands Kroon mochten stemmen. Het KNRM-station Den Oever bleek een van de gelukkige organisaties te zijn. Het had een aanvraag gedaan om een paar nieuwe pakken te kunnen bekostigen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):