Acteurs gezocht voor musical over Robin Hood
DIRKSHORN – Iedereen kent Robin Hood als het sprookjesfiguur in een groene maillot. De musical van Pro Show Musicals steekt het verhaal op een andere manier in, en zoekt hiervoor nog acteurs.
De musical is geschreven door Lars van der Brugge en de muziek is van Jan Simon Smit. Het bedrijf Pro Show Musicals is opgezet in coronatijd om de culturele sector beter op de kaart te zetten.
Het Robin Hood verhaal gaat om de koninklijke machtsstrijd tussen koning Richard en Prins John, en speelt zich af in de middeleeuwen.
Het bedrijf is nog opzoek naar acteurs voor de musical en houdt op zondag 25 april en zondag 30 mei audities in De Kastanjeboom in Dirkshorn. Opgeven kan via info@proshowmusicals.nl of [url|http://www.proshowmusicals.nl|www.proshowmusicals.nl|ext]
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal