GGD zoekt medewerkers voor corona-onderzoek
SCHAGEN – GGD Hollands Noorden zoekt medewerkers om klaar te zijn voor het testen van de bevolking vanaf 1 juni.Â
Er is personeel nodig voor coronateams die zich uitsluitend bezig zullen houden met bron- en contactonderzoek van besmette mensen. Voor de periode juni tot september gaat het landelijk om maximaal 2400 bron- en contactonderzoeken per dag.
In de coronateams kunnen ook medewerkers komen die al in dienst zijn voor andere activiteiten. Het team wordt een combinatie van vaste medewerkers en medewerkers uit een calamiteitenpool. Â
Het doel van bron- en contactonderzoek is om verspreiding van een besmetting te voorkomen in het geval een persoon is getraceerd met een besmetting. Het plan loopt tot 1 september, daarna volgt een evaluatie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal