‘Ons hotel is geen dag gesloten geweest’

CALLANTSOOG – Sinds de uitbraak van het Coronavirus krijgen Arend en Trees Gritt nauwelijks meer gasten in hun hotel en in hun zomerwoningen. ’t Zwaantje in Callantsoog staat zo goed als leeg. In dezelfde periode vorig jaar waren alle kamers bezet. Nu maar één.

‘t Zwaantje is een hotel met 28 kamers. “Ons hotel is een no-nonsense hotel”, waarmee Gritt het informele karakter van het hotel samenvat. 

’t Zwaantje is een tweesterrenhotel. Die kwalificatie is nog van het oude hotel achtergebleven, terwijl het huidige gebouw 3-4 sterren zou kunnen krijgen. 

Bovendien worden zeven zomerwoningen verhuurd. De hoteliers investeerden flink in hun bedrijf op basis van gunstige toekomstverwachtingen. Veel gasten die in het hotel zijn geweest komen ieder jaar weer terug. 

Het zijn vooral Duitsers die een kamer of een zomerhuis boeken. Maar nu helaas niet, terwijl het hotel nooit gesloten is geweest. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):