Expositie bieb Schagen

SCHAGEN – In de openbare bibliotheek in Markt 18 aan de Torenstraat in Schagen exposeert Nico de Roo uit Tuitjenhorn schilderijen, die voortkomen uit hetgeen hij om zich heen ziet.

Bepaalde onderwerpen komen steeds terug in zijn werk, stillevens, ruïnes van oude beschavingen, mensen en dieren. Hij houdt ervan om dichtbij de zichtbare werkelijkheid te blijven, maar wil iets niet fotografisch naschilderen.

Hij probeert afstand te scheppen tot datgene wat hij ziet en probeert daar een eigen draai aan te geven. Hij schildert voornamelijk met olieverf en soms met acryl voor de onderschildering en meestal op paneel.

Sinds een aantal jaren volgt hij lessen bij Herman Smorenberg in Atelier IBIS in Alkmaar om zijn techniek verder te ontwikkelen.

De expositie is te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):