CDA is bezorgd over de opkomsttijden brandweer
SCHAGEN – De CDA-fractie in Schagen heeft het college vragen gesteld over de opkomsttijden van de brandweer.Â
Dit is naar aanleiding van de branden in Petten boven de SPAR op 17 januari en bij bloembollenbedrijf Q.J. Vink aan de Belkmerweg op woensdag 8 januari.
De fractie wil van het college weten wat de opkomsttijden waren bij deze twee branden. En als deze tijden niet kloppen met de normen welke mogelijkheden er zijn om wel aan de normen te voldoen.
Het CDA komt terug op een mail van de burgemeester waarin ze zegt dat ‘de aanrijtijden in de lijn lagen met de verwachting.’ De christendemocraten vragen de burgemeester wat ze bedoelt ‘met de verwachting’ en of er ook in andere kernen vergelijkbare problematiek is.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal