Winkeldieven Schmalz opgepakt in Purmerend
SCHAGEN / PURMEREND – Oplettende ondernemers in de binnenstad van Purmerend hebben zaterdag gezorgd voor de arrestatie van de twee brutale winkeldieven die eind november hun slag sloegen bij Schmalz Mannenmode in Schagen. Dat meldt de site regiopurmerend.nl.
Het duo stond heel duidelijk op de bewakingsbeelden van Schmalz en de video werd via social media en whatsapp gedeeld onder winkeliers. Zo kwam de video ook in een Whatsapp-groep van het centrum in Purmerend terecht.
Een ondernemer bekeek het en liet deze aan een collega zien. Hij keek vervolgens uit het raam en zag een man en vrouw met de opvallend gouden tas voorbij zijn winkelraam lopen.
“Ik moest even met mijn ogen knipperen, om te kijken of ik het goed zag.” De winkelier achtervolgde het duo naar de naastgelegen herenmodezaak, waar hij zijn buurman inlichtte. Ondertussen ging de vrouw van de ondernemer op zoek naar politie of handhaving.
Handhaving kon de man en vrouw even later op de Schapenmarkt in de kraag vatten. Het duo zou gezocht worden voor meerdere diefstallen in Noord-Holland. De tas zou zo geprepareerd zijn dat de beveiligingspoortjes hierop niet reageren.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal