Sint Boys en trainer Jan Loew uit elkaar

SINT MAARTEN – Na twee seizoenen gaan Sint Boys en trainer Jan Loew uit elkaar. Vorig seizoen werd een keurige promotie behaald en ook dit jaar draait het voetbalteam uit Sint Maarten keurig mee in de 4e klasse. 

Niet onverdienstelijk voor een promovendus. Toch liggen de ambities van Sint Boys en Jan Loew te ver uit elkaar om er een derde jaar aan vast te knopen. “Wij vinden het jammer, maar zijn Jan zeer erkentelijk voor wat hij voor de selectie, maar zeker ook voor de hele club, heeft gedaan en doet” aldus voorzitter Simco Kruijer. 

“Jan is een zeer plezierige trainer om mee samen te werken, hij stopt er veel tijd in, is ambitieus en (soms) veeleisend. Wij gaan er nog een mooi seizoen van maken.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 27 november 2019
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 136
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):