Margreet Verloop in Met de deur Open

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’   is zondag 25 augustus van 10.00 – 12.00 uur Margreet Verloop uit Schagen te gast.

Na afgestudeerd te zijn aan de Hogeschool Amsterdam als cultureel werker heeft Margreet als jongerenwerker op verschillende plekken in Schagen gewerkt. Zij heeft naast haar werk verschillende opleidingen boekhouden en management gedaan. 

Nu werkt zij fulltime bij Christelijke Scholengemeenschap Jan Arntsz in Alkmaar en zij is steunfractielid bij Wens4U in Schagen.

Presentator Kitty Mertz praat met Margreet Verloop over haar leven en werk. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Margreet Verloop en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 24 augustus 2019
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 17
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):