Drie dagen feest en eten op terrein oude Rijkswerf
DEN HELDER – Vrijdagavond stal zangeres Maan de show op het Zomerfeest op Willemsoord in Den Helder.
Zaterdag 13 juli, wordt vanaf 13.00 uur het zomercarnaval gevierd met onder andere een Battle of Drums.
Op het evenement, georganiseerd door Willemsoord b.v. in samenwerking met Helderse Ondernemers, is ook een groot Foodtruckfestival. Koks in 25 voertuigen serveren gerechten van over de hele wereld. Toegang tot dit festival is gratis.
Zaterdag is er onder meer een Sambashow en een workshop Salsa. Vanaf 23.00 uur wordt de zaterdag afgesloten met een grote Afterparty met DJ Sean.
Zondag kunnen feestgangers op het terrein van 13.00 tot 20.00 uur nog terecht voor een Lazy Sunday met onder meer Lotte en Desi Schuiling en band.
Het festival begon vrijdagavond in ieder geval goed met vele honderden bezoekers waaronder veel jongeren die speciaal naar zangeres Maan kwamen kijken. Kijk voor meer informatie en het programma op: www.heldersezomerfeesten.nl.
Foto’s: Kees Takken en Website zomerfeesten
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal