Glasvezel op Kolksluis

‘T ZAND – Het was al jaren een grote wens van ondernemers en bewoners op industrieterrein Kolksluis in ’t Zand, glasvezelkabel.

Door een samenwerking van Kabeltex en de Stichting ontwikkeling Kolksluis kwam een vast glasvezelverbinding binnen handbereik.

Dat liet men zich geen twee keer zeggen en in no time waren er voldoende handtekeningen om met de aanleg te kunnen starten.

De stichting is dan ook trots dat in de week van 3 juni Kabeltex de eerste schop de grond in zet om de glasvezelkabel aan te leggen.

Binnenkort worden ondernemers en bewoners van dit deel van ’t Zand op de glasvezelkabel aangesloten.

Niet lang daarna zal er ook een actie van start gaan om dit ook voor de andere aansluitingen in ’t Zand mogelijk te maken.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):