Akkoord met nieuwe locatie JGZ Nieuwe Niedorp
ANNA PAULOWNA – De Jeugdgezondheidszorg (JGZ) in Nieuwe Niedorp krijgt € 65.000,- van de gemeente Hollands Kroon voor een verhuizing naar De Meet 5 in Nieuwe Niedorp.
De huidige locatie aan de Trambaan is te klein en voldoet niet meer aan de veiligheidseisen. Daarom wil JGZ, onderdeel van GGZ, intrekken bij de Stichting Kinderopvang Den Helder, die momenteel een nieuw pand bouwt aan De Meet in Nieuwe Niedorp.
De raad wees op het belang van de jeugdgezondheidszorg in de gemeente. Wel vroeg de VVD of het gangbaar wordt dat bouwkosten worden gesubsidieerd.
Ondanks deze vraag ging de raad unaniem akkoord met het voorstel. Ook krijgt JGZ jaarlijks ruim € 13.000,- om de hogere exploitatiekosten te dekken.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal