Meisje in arm gestoken in Barsingerhorn

BARSINGERHORN – Een 15-jarig meisje is zaterdagavond rond 19.30 uur in haar arm gestoken op de Heerenweg in Barsingerhorn.

Het meisje reed op haar fiets toen uit tegenovergestelde richting een klein model personenauto aan kwam rijden. Bij het passeren werd het slachtoffer met een scherp voorwerp in haar arm geraakt. De automobilist reed vervolgens door.

Het slachtoffer was zo geschrokken en bang dat ze direct is opgestaan en weggefietst. Al snel voelde het meisje dat ze een verwonding aan haar arm had, waarop direct de politie gebeld werd.

De omgeving is door de politie afgezocht. De auto en de verdachte zijn daarbij niet aangetroffen. De politie zoekt getuigen. Mensen met informatie kunnen bellen met 0900 – 88 44.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):