Wethouder roept op in te schrijven

CALLANTSOOG – Wethouder Jelle Beemsterboer roept geïnteresseerden op zich in te schrijven voor een huurwoning in Callantsoog.

Vanuit Callantsoog kreeg wethouder Jelle Beemsterboer signalen dat er mensen zijn die wel interesse hebben in een van de huurwoningen die de komende jaren gebouwd gaan worden.

Zij hebben zich echter nog niet ingeschreven als woningzoekenden bij Wooncompagnie.

De gemeente wil voorkomen dat zij straks onbedoeld niet in aanmerking komen en roept op om in te schrijven.

Belangstellenden voor een van deze toekomstige huurwoningen moeten zich kenbaar maken bij de Wooncompagnie. Wie niet ingeschreven staat, grijpt sowieso mis.

Bijvoorbeeld voor de twintig huurwoningen die komen op de hoek van de Abbestederweg en Duinroosweg.

De inschrijving daar zal pas tijdens de bouw zijn, maar ook dan telt de inschrijfduur voor Callantsogers, wie langer ingeschreven staat maakt meer kans.

Meer informatie is te vinden op de website van de Wooncompagnie via www.wooncompagnie.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 november 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 16
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):