Begroting 2019: een boom voor elke nieuwkomer

HOLLANDS KROON – De begroting 2019 van Hollands Kroon laat een positief saldo zien van circa € 867.000,-. Ook de meerjarenbegroting tot en met 2022 ziet er positief uit.

Het college heeft een lijstje gemaakt van structurele noodzakelijke en wenselijke uitgaven voor de jaren tot en met 2022.

Zo krijgt Veilig Thuis € 46.000,-, het leerlingenvervoer wordt bedacht met € 150.000,-, openbaar groen met € 96.000,- en wordt € 133.000, – gestoken in de uitbreiding van de Meedoen-regeling voor minima in de leeftijd tussen 18 jaar en de pensioengerechtigde leeftijd.

Het college gaat met € 54.000, – de wens honoreren om voor elke nieuwgeboren inwoner van de gemeente Hollands Kroon een boom te planten. Verder trekt het college € 46.000,- uit voor het opheffen van de wachtlijst voor beschut werk voor arbeidsgehandicapten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):