Hoog bezoek op Clusius College Schagen
SCHAGEN – Ton Heerts, Tweede kamerlid Zohair El Yassini (VVD) en een aantal fractiemedewerkers brachten vrijdagochtend een bezoek aan het Clusius College in Schagen.
Heerts, voorzitter van de MBO Raad en ex-FNV voorzitter was bijzonder geïnteresseerd in een aantal ontwikkelingen op het Clusius College Schagen.
Het was een geslaagd bezoek vol afwisseling. De unieke positie van het Clusius College met 78 aanleverende basisscholen in de regio maakte een bezoek al de moeite waard. De leerlingen maken een bewuste keuze voor het groene karakter van de school, deels op basis van veiligheid en structuur.
De politici waren verbaasd over het feit dat de leerlingen een lange reistijd naar school zo normaal vonden.
Derdeklassers Lotte Schilder en Kris Makelaar leidden het gezelschap rond in de schooltuin, de kassen en de praktijkruimten, waaronder het nagelnieuwe TechnoLab. De samenwerking met de basisscholen bij het vak techniek viel zeer in de smaak bij de politici.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal