Samen oud worden in een studentenhuis
NIEUWE NIEDORP – In De Roode Eenhoorn aan de Dorpsstraat 173 in Nieuwe Niedorp is woensdag 31 oktober om 15.00 uur een informatiebijeenkomst over wonen in het Thuishuis Winkel.
Het Thuishuis is een kleinschalige woonvorm voor alleenstaande ouderen van rond de 60 jaar of ouder die niet graag alleen willen wonen.
Thuishuis Winkel wordt gevestigd op het Winkelmadepark. Het Thuishuis komt in het voormalig hoofdgebouw van het voormalige zorgcentrum.
Tijdens de middag wordt meer informatie gegeven over wat het wonen in het Thuishuis inhoudt, hoe de woningen eruit zien en welke voorzieningen er worden geboden.
Iedereen die meer informatie wil over het wonen in het Thuishuis is van harte welkom. Vooraf aanmelden voor de informatiemiddag is niet nodig.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal