Weg Dirkshorn spekglad door klei
DIRKSHORN – Een automobiliste is maandagmorgen op de Burgerweg in Dirkshorn van de weg geraakt en in de sloot terecht gekomen.
De bestuurster kon zelf uit haar auto klimmen en raakte niet gewond. Zij verklaarde dat ze al langzaam reed omdat er veel klei op de weg lag. Toch gleed de auto van de weg af de sloot in.
Tijdens het afzetten van de weg kwam er een scooter aanrijden die door de gladheid ook onderuit ging.
De politie heeft de veroorzaker wakker gemaakt en deze gesommeerd om het wegdek schoon te maken. Ook krijgt de veroorzaker een boete.
Agrariërs halen deze tijd de kool van het land. Daarbij kan klei op de weg blijven liggen waardoor de weg spekglad kan worden. De agrariërs zijn verplicht om de weg schoon te houden.
Mocht u modder op de weg aantreffen dan kunt u dit melden bij Regio Control via 0226 – 36 02 85.
(Foto: Politie Schagen)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal