Kwijtschelding waterschapsbelastingen
SCHAGEN – De mogelijkheid burgers kwijtschelding te verlenen voor het betalen van waterschapsbelasting moet blijven. Dat advies geeft de Commissie Aanpassing Belastingstelsel (CAB).
Door de toename van het aantal kwijtscheldingsgerechtigden nemen namelijk de kwijtgescholden bedragen toe en gaan de belastingtarieven voor de overige burgers en bedrijven substantieel omhoog.
Het moet in de ogen van de CAB echter niet zo zijn dat de oplossing van het aangegeven kwijtscheldingsvraagstuk moet worden gevonden in de beëindiging van de ingezetenheffing, zoals door sommige waterschappen is voorgesteld.
Met de afschaffing daarvan zou dan ook het kwijtscheldingsvraagstuk de wereld uit zijn. De CAB wijst die oplossing af, omdat het voor de zuiveringsheffing geen oplossing biedt.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal