Lycurgus-Advendo gaat samenwerken met Nijntje

SCHAGEN – Nijntje, de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie (KNGU) en Schager gymnastiekvereniging Lycurgus-Advendo gaan een meerjarig samenwerkingsverband aan.

De ambitie is om met de samenwerking meer kinderen uit Schagen tussen de 2 en 6 jaar te stimuleren om spelenderwijs beter te leren bewegen.

Lycurgus-Advendo krijgt namelijk met ingang van januari het Beweegdiploma-keurmerk van de KNGU. De bekende kinderheld Nijntje is de ambassadeur van het Beweegdiploma.

Bestuurslid Clara Hamoen is blij met het keurmerk: “Het keurmerk Beweegdiploma geeft onder andere aan dat wij lesgevers hebben die daadwerkelijk peuters en kleuters op een juiste en veilige manier leren hoe ze alle belangrijke vormen van bewegen kunnen leren. Na gemiddeld 20 uur ontvangen ze het Beweegdiploma met Nijntje.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 27 december 2017
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):